شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید در سال 1381 بعنوان یکی از شرکتهای وابسته به منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید و باهمت گروهی از متخصصان صنعت مخابرات تاسیس گردید.                                           
این شرکت به عنوان مجری شبکه های مخابراتی، با اپراتورهای بزرگ مخابراتی کشور وصنایع مختلف از جمله نفت، گاز، خودروسازی و خطوط ریلی همکاری داشته و موفق به کسب رتبه 1 صلاحیت پیمانکاری در رشته ارتباطات از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و رتبه 1 شبکه داده ها از شورای عالی انفورماتیک گردیده است مفتخر به اجرای بیش از 2 میلیون پورت تلفن ثابت و بیش از 2000 سایت همراه در کشور می باشد.
شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید به منظور تامین نیازهای مخابراتی صنعت ارتباطات کشور و انتقال و بومی سازی فناوریهای نو در سال 1391 اقدام به تاسیس کارخانه تولیدی خود نمود.
با نگرش به توسعه شبکه اینترنت پرسرعت در کشور و افزایش تعداد کاربران این شبکه در فاز اول بابکارگیری پیشرفته ترین خطوط تولید ساخت تجهیزات سمت مشترک و لایه دسترسی را در دستور کار قرارداد و در حال حاضر سهم عمده ای از بازار این محصول را داشته و توانایی پاسخگویی به نیاز هموطنان را فراهم نموده است فعالیت های تولیدی این مجموعه شامل تولید قطعات الکترونیکی در صنعت های مختلف می باشد نظیر تولید مودم های مخابراتی ADSL، VDSL، LTE و یا تولید قطعات الکترونیکی برای شرکت های خودرو سازی داخلی، و در همین راستا همکاری های مختلفی و شرکت های نظیر همراه اول،ایرانسل، مبین نت و گروه خودرو سازی کرمان خودرو داشته است. 
مجموعه مخابراتی ارگ جدید در سال 1396 جهت توسعه زمینه تولید خود تحقیق و بررسی را در زمینه محصولات تجهیزات پزشکی آغاز نمود و در سال 1397 اولین محصول تجهیزات پزشکی ساخت این مجموعه به نام دستگاه تست قند خون آوان (AVAN) جهت دریافت مجوز های لازم تولید و ارائه شد. در بهار سال 1398 موفق به اخذ پروانه تولید مستقل در ساخت دستگاه تست قند خون و مجوز توزیع و فروش آن  از اداره کل تجهیزات پزشکی گردید تا در این راستا  وظیفه خود را در جهت ارتقا سلامت و آگاهی جامعه و همچنین صادرات محصول با رویکرد رقابت و توسعه این صنعت به انجام برساند.
تاسیس شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید
اخذ گواهینامه رتبه یک صلاحیت پیمانکاری
اخذ گواهینامه صلاحیت خدمات انفورماتیکی
راه اندازی کارخانه ارگ جدید در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید
اخذ گواهینامه های ایزو
اخذ پروانه تولید و فروش تجهیزات رادیویی
اخذ پروانه ورود و فروش تجهیزات رادیویی
اخذ گواهینامه تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران
آغاز تولید تجهیزات خودرو
تاسیس سازمان فروش با نام افزاره ارتباط بهینه
اخذ گواهینامه IATF از توف نورد آلمان
راه اندازی خط تولید دستگاه تست قند خون و نوارهای تست قند خون
اشتغالزایی 400 نفری
راه اندازی خط تولید جدید و افزایش سه برابری توان تولید کارخانه
تولید مودم های نسل چهارم
تامین مودم های موردنیاز مشترکین شرکت مخابرات ایران
تامین مودم های نسل چهارم اپراتورهای کشور
تامین مودم های نسل چهارم اپراتورهای کشور
اخذ گواهی دانش بنیان اخذ گواهی دانش بنیانی در زمینه تولید مودم
لطفا منتظر بمانید ...